Statistikk

Resultat Kastestevne 29.9.2013

Resultater Bryne FIKs kaststevne 29.09.2013
Spyd J11-J13 år + G11-G12år (400 g)
St.nr Navn Klasse Klubb Resultat Plassering
  Lars Magnus Wespestad G11 BFIK 13,09 1
  Live Aareskjold Salte J12 BFIK 16,53 1
  Andre Rosseland Salte G12 Lye IL 30,30 1
  Mathilde Felida Kristoffersen J13 Lye IL 18,41 1
           
Spyd J16år (600 G) + G16år (700 g)
St.nr Navn Klasse Klubb Resultat Plassering
  Ane Rosseland Johansen J16 Lye IL 37,55 1
  Emil Jensen G16 Skjalg 41,39 1
           
Spyd J18/J19 + KSr (600 g)
St.nr Navn Klasse Klubb Resultat Plassering
  Ane Hanasand Drange J18/19 Skjalg IL 36,15 1
  Anne Marie Gausel KSr Hinna FI 26,49 1
           
Spyd Menn Veteran 
St.nr Navn Klasse Klubb Resultat Plassering
  Daniel Korhonen MV35-39 Skjalg 41,94 1 (800 g)
  Marius Gannsen MV45-49 GTI 44,83 1 (800 g)
  Tore Drange MV55-59 Skjalg 32,67 1 (700 g)
  Nils Gjelsnes MV60-64 Lista IL 26,33 1 (600 g)
  Tore Nikolai Sund MV65-69  GTI 24,82 1 (600 g)
           
Kule J12+J13 år (2 kg)
St.nr Navn Klasse Klubb Resultat Plassering
  Live Aareskjold Salte J12 BFIK 5,63 1
  Mathilde Felida Kristoffersen J13 Lye IL 9,15 1
           
Kule Gutter 11 (2 kg) -12 år (3 kg)
St.nr Navn Klasse Klubb Resultat Plassering
  Lars Magnus Wespestad G11 BFIK 5,14 1
  Jonas Gabrielsen G11 BFIK 4,85 1
  Andre Rosseland Salte G12 Lye IL 6,81 1
           
Kule J18/J19år + KSr (4 kg) + KV (3 kg)
St.nr Navn Klasse Klubb Resultat Plassering
  Ane Hanasand Drange J18/19 Skjalg IL 9,40 1
  Anne Marie Gausel KSr Hinna FI 9,25 1
  Ester Risa Rosland KV 65-69 Orre IL 6,54 1
           
Kule Menn Senior+Veteran
St.nr Navn Klasse Klubb Resultat Plassering
  Daniel Korhonen MSr Skjalg IL 11,98 1 (7,26 kg)
  Marius Gannsen MV35-49 GTI 10,37 1 (7,26 kg)
  Tore Drange MV55-59 Skjalg IL 9,63 1 (6 kg)
  Nils Glesnes MV60-64 Lista IL 11,15 1 (5 kg)
  Arne Warem MV65-69 Gjesdal IL 9,33 1 (5 kg)
  Tore Nikolai Sund MV65-69 GTI 9,10 2 (5 kg)
  Aleksander Sakow MV70-74 GTI 10,68 1 (4 kg)
           
Diskos J11 + J12 + J13 år (0,6 kg)
St.nr Navn Klasse Klubb Resultat Plassering
  Live Aareskjold Salte J12 BFIK 11,40 1
  Mathilde Felida Kristoffersen J13 Lye IL 14,64 1
           
Diskos G11 (0,6 kg) -G12 år (0,75 kg)
St.nr Navn Klasse Klubb Resultat Plassering
  Lars Magnus Wespestad G11 BFIK 13,83 1
  Jonas Gabrielsen G11 BFIK 9,55 2
  Andre Rosseland Salte G12 Lye IL 19,26 1
           
Diskos J18/19år + KSr + KV (1 kg)
St.nr Navn Klasse Klubb Resultat Plassering
  Ane Hanasand Drange J18/19 Skjalg IL 33,58 1
  Anne Marie Gausel KSr Hinna FI 35,57 1
  Ester Risa Rosland KV 65-69 Orre IL 18,95 1
           
Diskos Menn 20-22år, + MSr + MV
St.nr Navn Klasse Klubb Resultat Plassering
  Sven Bryne M20-22 Lye IL 33,41 1 (2 kg)
  Daniel Korhonen MSr Skjalg IL 39,28 1 (2 kg)
  Tore Drange MV55-59 Skjalg IL 26,18 1 (1,5 kg)
  Nils Gjesnes MV60-64 Lista IL 43,74 1 (1 kg)
  Arne Warem MV65-69 Gjesdal IL 31,03 1 (1 kg)
  Johannes Bårdsen MV75-79 GTI 32,23 1 (1 kg)
  Kåre Skailand  MV80-84 GTI 22,92 1 (1 kg)
           
Slegge G11 (2 kg)-G12 år (3 kg)
St.nr Navn Klasse Klubb Resultat Plassering
  Lars Magnus Wespestad G11 BFIK 8,13 1
  Andre Rosseland Salte G12 Lye IL 12,82 1
           
Slegge J18/J19+KSr+KV
St.nr Navn Klasse Klubb Resultat Plassering
  Anne Marie Gausel KSr Hinna FI 31,79 1 (4 kg)
  Ester Risa Rosland KV 65-69 Orre IL 23,38 1 (3 kg)
           
Slegge MSr+MV
St.nr Navn Klasse Klubb Resultat Plassering
  Daniel Korhonen MSr Skjalg IL 47,01 1 (7,26 kg)
  Tore Nikolai Sund MV65-69 Glad Trim 18,76 1 (5 kg)
           

Resultat Bryneleikane 2013

Resultat Bryneleikane 2013:
           
RESULTATER 60 m J-7
KLASSE NAVN KLUBB VIND  TID   
J07 Anna Nedrebø Lye IL    1,6 13,68  
J07 Marthe Wespestad Bryne FIK 1,6 13,79  
J07 Victoria Sørland Bryne FIK 1,6 12,09  
J07 Eli Rosseland Salte Lye IL    1,6 11,95  
J07 Hanne Kulkarni Sandnes IL    1,6 11,26  
J07 Vilde Kulkarni Sandnes IL    1,6 12,03  
J07 Ingrid Håland  Pollestad  Bryne FIK 1,6 12,70  
J07 Tuva Selliken  Gjeruldsen Bryne FIK 1,6 13,64  
J07 Belinda S.  Bore Undheim IL 1,6 12,62  
J07 Erle O Salte   1,6 12,63  
           
           
RESULTATER 60 m G-7
KLASSE NAVN KLUBB VIND  TID   
G07 Torbjørn Farbrot Bryne FIK -0,4 11,54  
G07 Markus Wespestad Bryne FIK -0,4 13,28  
G07 Jonas Netland Lye IL    -0,4 13,30  
G07 Dennis Undheim Bryne FIK -0,4 13,50  
G07 Arnold Johan Skretting  Bryne FIK -0,4 11,44  
G07 Eskil  Tjåland Undheim IL -0,4 12,28  
           
           
RESULTATER 60 m J-8
J08 Oda Solbakk Lye IL    0,3 12,62  
J08 Elise Eikeland Sandnes IL    0,3 10,91  
J08 Emilie  Kristensen Malmin Lye IL    0,3 12,77  
J08 Ingeborg Risa Egge  Bryne FIK 0,3 12,50  
           
           
RESULTATER 60 m         G-8
KLASSE NAVN KLUBB VIND  TID   
G08 Jørgen Netland Lye IL    -0,4 11,78  
G08 henrik rosseland salte Lye IL    -0,4 10,89  
G08 Johannes  Wetteland  Bryne FIK -0,4 11,71  
G08 Birger  Høyland  Bryne FIK -0,4 11,48  
G08 Jone  Risa Undheim IL -0,4 13,04  
           
           
RESULTATER 60 m J-09
KLASSE NAVN KLUBB VIND  TID   
J09 Mari Rosseland Johansen Lye IL    1,7 10,98  
J09 Viktoria Skrudland Lye IL    1,7 11,80  
J09 Elise Kulkarni Sandnes IL    1,7 12,50  
J09 Maren Undheim Lye IL    1,7 10,02  
J09 Maren Wespestad Bryne FIK 1,7 12,94  
J09 Tora Kjellesvik Husveg Haugesund IL  1,7 10,99  
J09 Lillian Husveg Varhaug IL 1,7 10,41  
           
RESULTATER 60 m       G-09
KLASSE NAVN KLUBB VIND  TID   
G09 Mathias Nedrebø Lye IL    0,7 11,90  
G09 Sondre Harestad Lye IL    0,7 13,47  
G-09 Lars Andre Bekkeheien  Bryne FIK 0,7 12,15  
           
           
RESULTATER 60 m J-10
KLASSE NAVN KLUBB VIND  TID   
J10 Nora  Nedreaas Sandnes IL    -2,4 11,57  
J10 Regina Olea Kristoffersen Lye IL    -2,4 9,99  
J10 Marie Farbrot Bryne FIK -2,4 10,77  
J10 Janne Herredsvela Bryne FIK -2,4 10,90  
J-10 Helle Skailand Bryne FIK -2,4 10,42  
J-10 Emma Braut Brunes Bryne FIK -2,4 9,74  
J-10 Marit  Berge Bryne FIK -2,4 10,41  
J-10 Marte  Haugland Bryne FIK -2,4 11,24  
J-10 Hedda  Bergene Bryne FIK -2,4 10,95  
J-10 Sigrid Romsdal  Nærland Bryne FIK -2,4 11,40  
J-10 Nata Bryne FIK -2,4 11,72  
           
           
RESULTATER 60 m       G-10
KLASSE NAVN KLUBB VIND  TID   
G10 Sander Undheim Bryne FIK 0,7 11,67  
G10 Even Undheim Serigstad Bryne FIK 0,7 11,19  
G10 Jon Obrestad  Salte Ingen klubb 0,7 9,60  
G10 Eirik  Sunde Ingen klubb 0,7 10,55  
G10 Joakim Fjælbekk Mæhle Voll IL 0,7 9,83  
G10 Bjørnar  Wetteland Bryne FIK 0,7 10,00  
           
           
RESULTATER 60 m J-11
KLASSE NAVN KLUBB VIND  TID  PLASSERING
J11 Sunniva Kulkarni Sandnes IL    0,5 9,48 1
J11 Synne Eikeland Sandnes IL    0,5 9,67 2
J11 Mathilde  Skretting Bryne FIK 0,5 9,71 3
J11 Sara Busic Skjalg IL    0,5 9,82 4
J11 Elisabeth Håland Pollestad Bryne FIK 0,5 10,12 5
J11 Sarah Vigre Bryne FIK 0,5 11,84 6
           
           
RESULTATER 60 m G-11
KLASSE NAVN KLUBB VIND  TID  PLASSERING
G11 Erling Kjellesvik Husveg Haugesund IL     0,0 9,48 1
G-11 Kristian Røynestad Sandnes IL    0,0 9,77 2
G11 Lars Magnus Wespestad Bryne FIK 0,0 10,14 3
G11 Lars Magne Stangeland Sandnes IL    0,0 10,22 4
G-11 Gabriel Husveg Varhaug 0,0 10,47 5
G11 Johan Nedreaas Sandnes IL    0,0 10,53 6
G-11 Christoffer Alvestad Slettebø Bryne FIK 0,0 11,53 7
           
           
RESULTATER 60 m J-12
KLASSE NAVN KLUBB VIND  TID  PLASSERING
J12 Julie  Undheim Undheim IL 1,5 9,28 1
           
           
RESULTATER 60 m G-12
KLASSE NAVN KLUBB VIND  TID  PLASSERING
G12 Aleksander Egelandsdal Berg Sola    0,5 9,34 1
G12 Andreas Harestad Lye IL    0,5 11,35 3
G12 Runar Fosse Bryne FIK 0,5 10,13 2
           
           
RESULTATER 60 m J-13
KLASSE NAVN KLUBB VIND  TID  PLASSERING
J13 Mathilde Felida Kristoffersen Lye IL    1,5 8,92 1
J13 Tiril B.  Mæland Undheim IL 1,5 10,13 2
J13 Ellen Marie  Pollestad Bryne FIK 1,5 10,31 3
           
           
RESULTATER 60 m G-13
KLASSE NAVN KLUBB VIND  TID  PLASSERING
G13 Fredrik selliken Sandnes IL    0,5 8,19 1
G13 Mathias Sandvik Sola    0,5 9,19 2
G13 Peter Grønning Eik Skjalg IL    0,5 9,95 3
G13 Helmer Husveg Varhaug 0,5 10,05 4
           
           
Resultatliste  200 m   J-16
Klasse NAVN KLUBB VIND TID Plassering
J-16 Ester D Jerstad Bryne 1,6 27,40 1
           
           
Resultatliste  200 m   J-17
Klasse NAVN KLUBB VIND TID Plassering
J-17 Målfrid Grødem Lye IL    1,6 28,86 1
           
           
Resultatliste  200 m   G-15
Klasse NAVN KLUBB VIND TID Plassering
G-15 Henrik Skulevold Sandnes IL    -0,4 25,15 1
G-15 Håvard Skailand Bryne FIK -0,4 25,76 2
G-15 Kristoffer Harestad Lye IL    -0,4 27,12 3
           
           
Resultatliste  200 m   G-16
Klasse NAVN KLUBB VIND TID Plassering
G-16 Tom Chatchalat Bryne FIK -0,4 25,00 1
           
           
Resultatliste  800 m   J-11
Klasse NAVN KLUBB VIND TID Plassering
J11 Mathilde  Skretting Bryne FIK   3,15,14 1
           
           
Resultatliste  800 m   G-11
Klasse NAVN KLUBB VIND TID Plassering
G11 Erling Kjellesvik Husveg Haugesund Idrettslag       2,36,30 1
G11 Johan Nedreaas Sandnes IL      3,12,90 2
           
           
Resultatliste  800 m   G-13
Klasse NAVN KLUBB VIND TID Plassering
G13 Erlend Rovik Bråstein Sandnes IL      2,31,70 1
G13 Mathias Sandvik Sola      2,35,72 2
G13 Ole Daniel Stangeland Sola      2,39,37 3
G13 Kristian Røynestad Sandnes IL      2,55,64 4
G13 Peter Grønning Eik Skjalg IL      3,03,38 5
           
Resultatliste  60 m hekk G-13     h76,2
Klasse NAVN KLUBB VIND TID Plassering
G13 Lukas Holden Sola    0,1 11,04 1
G13 Oscar Alm Harestad Skjalg IL    0,1 15,30 2
           
           
Resultatliste  60 m hekk J-13     h76,2
Klasse NAVN KLUBB VIND TID Plassering
J13 Isabelle Willassen Sandnes IL    0,1 10,59 1
           
           
Resultatliste  60 m hekk J-14     h76,2
Klasse NAVN KLUBB VIND TID Plassering
J14 Hanne Velund Sandnes IL    0,1 10,31 1
           
           
Resultatliste lengde J-7 år
  NAVN KLUBB VIND RESultat  
  Hanne Kulkarni Sandnes IL      2,62  
  Vilde Kulkarni Sandnes IL      2,55  
  Erle O Salte Bryne FIK   2,42  
  Ingrid Håland  Pollestad  Bryne FIK   2,28  
  Victoria Sørland Bryne FIK   2,27  
  Eli Rosseland Salte Lye IL      2,26  
  Belinda S.  Bore Undheim Idrettslag   2,25  
  Anna Nedrebø Lye IL      2,10  
  Marthe Wespestad Bryne FIK   2,08  
  Tuva Selliken  Gjeruldsen Bryne FIK   1,70  
           
           
Resultatliste lengde G-7 år
  NAVN KLUBB VIND RESULTAT  
  Torbjørn Farbrot Bryne FIK 0,2 2,32  
  Eskil  Tjåland Undheim IL 0,4 2,30  
  Markus Wespestad Bryne FIK 1,4 2,00  
  Dennis Undheim Bryne FIK 0,5 1,96  
  Jonas Netland Lye IL    -0,2 1,59  
           
           
Resultatliste lengde J-8 år
  NAVN KLUBB VIND RESULTAT  
  Elise Eikeland Sandnes IL    -1,1 2,76  
  Oda Solbakk Lye IL    -1,0 2,34  
  Emilie  Kristensen Malmin Lye IL    -0,4 2,15  
  Ingeborg Risa Egge  Bryne FIK -1,0 2,10  
           
Resultatliste lengde G-8 år
  NAVN KLUBB VIND RESULTAT  
  henrik rosseland salte Lye IL    3,4 3,14  
  Jørgen Netland Lye IL    0,2 2,85  
  Arnold Johan Skretting Bryne FIK 1,2 2,81  
  Birger  Høyland  Bryne FIK 1,1 2,46  
  Johannes  Wetteland  Bryne FIK 0,1 2,39  
  Jone  Risa Undheim IL 3,2 2,04  
           
           
Resultatliste lengde    J-9 år
  NAVN KLUBB VIND RESULTAT  
  Lillian Husveg   1,3 3,27  
  Tora Kjellesvik Husveg Haugesund IL   0,5 2,87  
  Mari Rosseland Johansen Lye IL    0,6 2,83  
  Viktoria Skrudland Lye IL    0,3 2,82  
  Maren Undheim Lye IL    0,5 2,55  
  Maren Wespestad Bryne FIK -0,6 2,37  
  Elise Kulkarni Sandnes IL    -0,4 2,02  
           
           
Resultatliste lengde    G-9 år
  NAVN KLUBB VIND RESULTAT  
  Mathias Nedrebø Lye IL    1,4 2,68  
  Lars Andre Bekkeheien  Bryne FIK -1,3 2,40  
  Sondre Harestad Lye IL    -1,1 1,85  
           
           
Resultatliste lengde    J-10 år
  NAVN KLUBB VIND RESULTAT  
  Emma Braut Brunes Bryne FIK -1,2 3,70  
  Regina Olea Kristoffersen Lye IL    -1,9 3,58  
  Marit  Berge Bryne FIK -1,0 3,46  
  Helle Skailand Bryne FIK -0,1 3,32  
  Marte  Haugland Bryne FIK -0,3 3,31  
  Marie Farbrot Bryne FIK 0,6 3,04  
  Nata Bryne FIK -1,6 2,93  
  Hedda  Bergene Bryne FIK -1,5 2,83  
  Sigrid Romsdal  Nærland Bryne FIK -1,4 2,73  
  Janne Herredsvela Bryne FIK -0,5 2,64  
  Nora  Nedreaas Sandnes IL    -1,9 2,58  
  Astrid Elisabet  Pollestad Bryne FIK ? 2,56  
           
           
Resultatliste lengde    G-10 år
  NAVN KLUBB VIND RESULTAT  
  Bjørnar  Wetteland Bryne FIK 1,1 3,72  
  Jon Obrestad  Salte Ingen klubb -1,0 3,41  
  Joakim Fjælbekk Mæhle Voll Idrettslag -1,5 3,40  
  Eirik  Sunde Ingen klubb -2,0 3,19  
  Even Undheim Serigstad Bryne FIK 1,2 2,91  
  Sander Undheim Bryne FIK -1,7 2,73  
           
           
Resultat lengde J-11 år
  NAVN KLUBB VIND RESULTAT PLASSERING
  Sunniva Kulkarni Sandnes IL    -1,8 4,01 1
  Synne Eikeland Sandnes IL    0,2 3,93 2
  Mathilde  Skretting Bryne FIK -0,8 3,82 3
  Elisabeth Håland Pollestad Bryne FIK 0,0 3,33 4
  Silja Hennestad  Skjevrak Undheim IL 0,0 3,14 5
  Julie Herredsvela Bryne FIK 0,5 2,82 6
  Sarah Vigre Bryne FIK -1,4 2,48 7
           
           
Resultatliste lengde       G-11 år
  NAVN KLUBB VIND RESULTAT PLASSERING
  Erling Kjellesvik Husveg Haugesund IL 0,2 4,06 1
  Kristian Røynestad Sandnes IL    0,7 3,88 2
  Lars Magnus Wespestad Bryne FIK 2,5 3,67 4
  Lars Kristian  Heskje Bryne FIK 1,3 3,67 3
  Lars Magne Stangeland Sandnes IL    0,5 3,38 5
  Gabriel Husveg Varhaug 0,6 3,33 6
  Christoffer Alvestad Slettebø Bryne FIK 0,2 2,94 7
           
           
Resultatliste lengde   J-12 år
  NAVN KLUBB VIND RESULTAT PLASSERING
  Julie  Undheim Undheim IL -0,9 4,02 1
           
           
Resultatliste lengde          G-12 år
  NAVN KLUBB VIND RESULTAT PLASSERING
  Aleksander Egelandsdal Berg Sola    1,9 4,07 1
  Runar Fosse Bryne FIK -0,6 3,42 2
  Andreas Harestad Lye IL    1,8 2,36 3
           
           
Resultatliste lengde          G-13 år
  NAVN KLUBB VIND RESULTAT PLASSERING
  Helmer Husveg Varhaug 0,5 3,96 1
           
           
Resultatliste lengde          G-15 år
  NAVN KLUBB VIND RESULTAT PLASSERING
  Håvard Skailand Bryne FIK 0,0 5,42 1
  Kristoffer Harestad Lye IL    0,0 4,61 2
           
           
Resultatliste lengde          J-17 år
  NAVN KLUBB VIND RESULTAT PLASSERING
  Målfrid Grødem Lye IL    -1,5 4,56 1
           
           
Resultatliste lengde          J-18/J19 år
  NAVN KLUBB VIND RESULTAT PLASSERING
  Hanne Berit Irgens Sandnes IL    -2,7 4,82 1
  Kirsti Selle Ulvang Sandnes IL    -1,6 4,70 2
           
Resultater høyde J-13
  Navn Klubb   Resultat Plassering
  Mathilde Felida Kristoffersen Lye IL      145 1
  Ellen Marie  Pollestad Bryne FIK   108 2
           
           
Resultater høyde G-13
  Navn Klubb   Resultat Plassering
  Lukas Holden Sola      134 1
  Peter Grønning Eik Skjalg IL      134 2
  Oscar Alm Harestad Skjalg IL      128 3
           
           
Resultatliste  Tresteg  G-15
  NAVN KLUBB Vind Resultat Plassering
  Henrik Skulevold Sandnes IL    0,1 13,03 1
           
           
Resultater liten ball J-7
Klasse Navn Klubb   Resultat  
J-07 Belinda S.  Bore Undheim IL   17,59  
J07 Hanne Kulkarni Sandnes IL      15,77  
J-07 Erle O Salte     13,48  
J-07 Vilde Kulkarni Sandnes IL      11,37  
J07 Eli Rosseland Salte Lye IL      8,18  
J-07 Tuva Selliken  Gjeruldsen Bryne FIK   6,89  
J07 Anna Nedrebø Lye IL      6,20  
J07 Victoria Sørland Bryne FIK   4,99  
J-07 Ingrid Håland  Pollestad  Bryne FIK   4,53  
J07 Marthe Wespestad Bryne FIK   4,07  
           
           
Resultater liten ball G-7
Klasse Navn Klubb   Resultat  
G-07 Eskil  Tjåland Undheim IL   13,70  
G07 Dennis Undheim Bryne FIK   13,19  
G-07 Markus Wespestad Bryne FIK   10,79  
G07 Torbjørn Farbrot Bryne FIK   10,41  
G07 Jonas Netland Lye IL      9,30  
           
           
Resultater liten ball J-8
Klasse Navn Klubb   Resultat  
J08 Ingeborg Risa Egge  Bryne FIK   14,93  
J08 Oda Solbakk Lye IL      11,80  
J08 Emilie  Kristensen Malmin Lye IL      5,82  
           
           
Resultater liten ball G-8
Klasse Navn Klubb   Resultat  
G08 Henrik rosseland salte Lye IL      25,00  
G08 Jørgen Netland Lye IL      19,80  
G08 Johannes  Wetteland  Bryne FIK   14,86  
G08 Birger  Høyland  Bryne FIK   14,10  
G08 Jone  Risa Undheim IL   7,10  
           
           
Resultater liten ball J-9
Klasse Navn Klubb   Resultat  
J-09 Lillian Husveg Varhaug   22,41  
J09 Mari Rosseland Johansen Lye IL      19,88  
J09 Maren Undheim Lye IL      18,17  
J09 Tora Kjellesvik Husveg Haugesund IL     13,16  
J-09 Viktoria Skrudland Lye IL      12,85  
J09 Elise Kulkarni Sandnes IL      8,66  
J-09 Maren Wespestad Bryne FIK   8,22  
           
           
Resultater liten ball      G-9
Klasse Navn Klubb   Resultat  
G-09 Lars Andre Bekkeheien  Bryne FIK   16,70  
G09 Mathias Nedrebø Lye IL      16,39  
G09 Sondre Harestad Lye IL      14,58  
           
           
Resultater liten ball J-10
Klasse Navn Klubb   Resultat  
J-10 Marte  Haugland Bryne FIK   27,74  
J10 Emma Braut Brunes Bryne FIK   26,69  
J-10 Marit  Berge Bryne FIK   23,45  
J10 Helle Skailand Bryne FIK   21,01  
J-10 Regina Olea Kristoffersen Lye IL      16,69  
J-10 Astrid Elisabet  Pollestad Bryne FIK   16,61  
J10 Nora  Nedreaas Sandnes IL      15,28  
J10 Marie Farbrot Bryne FIK   12,20  
           
           
Resultater liten ball G-10
Klasse Navn Klubb   Resultat  
G10 Sander Undheim Bryne FIK   23,06  
G-10 Joakim Fjælbekk Mæhle Voll Idrettslag   25,58  
G10 Bjørnar  Wetteland Bryne FIK   29,64  
G10 Jon Obrestad  Salte Ingen klubb   35,70  
G10 Eirik  Sunde Ingen klubb   36,86  
           
           
Resultatliste Kule J-11
  NAVN KLUBB   Resultat Plassering
  Sunniva Kulkarni Sandnes IL      7,25 1
  Silja Hennestad  Skjevrak Undheim IL   5,97 2
  Sarah Vigre Bryne FIK   4,62 3
           
           
Resultatliste Kule G-11
  NAVN KLUBB   Resultat Plassering
  Gabriel Husveg Varhaug   7,75 1
  Christoffer Alvestad Slettebø Bryne FIK   5,61 2
  Lars Magnus Wespestad Bryne FIK   5,51 3
  Lars Magne Stangeland Sandnes IL      5,47 4
  Johan Nedreaas Sandnes IL      5,45 5
  Lars Kristian  Heskje Bryne FIK   4,85 6
           
           
Resultatliste Kule J-12
  NAVN KLUBB   Resultat Plassering
  Julie  Undheim Undheim IL   7,59 1
           
           
Resultatliste Kule G-12
  NAVN KLUBB   Resultat Plassering
  Andreas Harestad Lye IL      5,07 1
  Runar Fosse Bryne FIK   4,72 2
           
           
Resultatliste Kule J-13
  NAVN KLUBB   Resultat Plassering
  Mathilde Felida Kristoffersen Lye IL      8,98 1
  Tiril B.  Mæland Undheim IL   7,34 2
           
           
Resultatliste Kule G-13
  NAVN KLUBB   Resultat Plassering
  Fredrik selliken Sandnes IL      9,29 1
  Helmer Husveg Varhaug   6,39 2
           
           
Resultatliste Kule J-14
  NAVN KLUBB   Resultat Plassering
  Hanne Velund Sandnes IL      8,98 1
           
           
Resultatliste  Spyd   J-15
  NAVN KLUBB   Resultat Plassering
  Thea Daltveit Bryne FIK   22,35 1
           
           
Resultatliste  Spyd   G-15
  NAVN KLUBB   Resultat Plassering
  Kristoffer Harestad Lye IL      26,7 1

Bryneløpet

Besøkende

Vi har 63 gjester og ingen medlemmer på besøk.

Minidrett



Glemt brukernavn/passord?

Notice: Uninitialized string offset: 0 in /home/3/b/brynefriidrett/www/templates/shape5_vertex/vertex/position_layouts.php on line 252

Hovedsponsorer

Sponsorer med lenker: