Resultat

Resultat Frøylandsvannet Rundt 2013

Her er resultatene fra årets Frøylandsvannet rundt. Svært god deltakelse.

 

Frøylandsvatnet rundt, 16,6, Orstad - Sandtangen (ca 7,8), 800 barne- og ungdomsløp 15.6.2013

         
800m (ca) 27 løparar  
1 Kari R. Håland J14   02:46,6
  Anne Tveit J4   07:35,4
  Ella Elvedahl J7 Rosseland bk 04:34,2
  Emilie Kristensen Malmin J8   03:58,3
  Helle Reiestad J4 Nærbø 04:37,1
  Helle Risa J6 Undheim 05:32,0
  Ingrid A. Høyekvam J5   05:12,1
  Marte Espeland J7 Kverneland ski 03:59,5
  Mathea Gimre J3 Voll 06:40,3
  Regina Olea Kristoffersen J10 Lye 03:11,4
  Sannan M. Inayat J7   04:52,2
  Sara Risdal Taksdal J2 Undheim 05:40,4
  Silje E. Nilsen J9 Frøyland 03:42,3
  Synne L. Martin J8   09:15,6
  Trude L. Sirevåg J7   04:05,9
         
1 Henrik Løvoll G12   03:07,7
  Bjørn Austerå G9 Frøyland 03:35,4
  Bjørnar Risa Taksdal G5 Undheim 04:57,5
  Erlend Alme G9 Frøyland 03:23,6
  Håkon Løvoll G10   03:33,5
  Håkon Tveit G6 Rosseland bk 04:15,9
  Jone Risa G8 Undheim 04:16,8
  Kasper Mæland G10   03:02,8
  Noah Erga G4 Nærbø 04:25,7
  Sivert Alme G6 Frøyland 04:44,6
  Sondre Sandland G9 Frøyland 03:41,7
  Torben Gimre G5 Voll 06:25,1
         
Frøylandsvatnet rundt - 16,6 (Kontrollmålt til 16,598).  
KJ        
1 Maria Vik 1999 Spirit 01:09:58
KS        
1 Sigrun Mellemstrand Hetland 1983 BP 01:17:33
2 Iselin Hielm 1993   01:18:32
3 Sandra Rivrud Rygg 1990   01:25:56
4 Borghild Myhre 1977   01:26:53
5 Mari Håland 1989   01:28:04
6 Merete Nybru 1993   01:28:48
7 Siv Iren Laland Samnøy 1981   01:31:05
8 Lena Halleland 1993   01:31:16
9 Siri Bruntveit 1981   01:31:36
10 Ellen M. Gimre 1981   01:31:37
11 Helga Kverneland 1992   01:35:59
12 Christine Trettenes 1987   01:36:12
13 Raquel Ortuno Urresta 1980   01:40:01
14 Jorunn Merete Kvalvik   Bryne 01:40:03
15 Annette Leidland 1982   01:40:23
16 Nina Steinnes Erga 1982   01:40:23
17 Lene Sikveland 1980   01:41:48
18 Marit Abercrombie 1983   01:46:15
19 Anne Marie Gausel 1979   01:47:33
K 35 - 39      
1 Hannah Kate Nordberg 1976   01:18:22
2 Justyna Skjæveland 1977   01:19:56
3 Britt-Hege Nicolaysen 1975 GTI 01:24:09
4 Kristine Os 1977 GTI 01:24:10
5 Nina Haugland 1974   01:26:58
6 Ann Monica T. Tonstad 1974   01:37:04
K 40 - 44      
1 Elin Rasdal Håland 1968   01:13:05
2 Trude Håland  1971   01:18:51
3 Herdis Traa 1968   01:22:26
4 Lise Halvorsen 1973   01:28:59
5 Shama M. Inayat 1973   01:45:09
45 -49      
1 Marie Nøkling 1966   01:24:07
2 Wenche Thoresen 1964   01:34:45
K 50 - 54      
1 Turid Rivrud 1959   01:57:07
         
Mj        
1 Narve Gilde Nordås 1998 Sandnes il 01:04:05
2 Håkon Nese 1998 Orstad skule 01:13:45
3 Erling Håland 1997   01:17:17
4 Erlend Asbjørnsen  1997 Orstad skule 01:18:03
5 Simen Eimstad  1997 Orstad skule 01:18:58
6 Edvard Øverland  1997 Orstad skule 01:20:24
7 Erik Andreas Nese 1997 Orstad skule 01:24:01
8 Håkon Ø. Gundersen 2000   01:33:26
9 Jan Stian Vigre 2000 Nærbø 01:50:56
M S        
1 Kjetil Bregård 1981 Undheim 00:59:34
2 Stig Torp 1981   01:01:56
3 Carlo Brekken 1979 Undheim 01:02:20
4 Eirik Dalva Skaale 1979 GTI 01:04:13
5 Eivind Jarle Tednes 1980   01:04:41
6 Odd Magne Høyland     01:07:18
7 Christian Nøttveit 1986   01:08:31
8 Christer Carlsen     01:09:11
9 Ole Amundsen  1981 Orstad skule 01:10:05
10 Alf Minde     01:10:25
11 Ben Robert Nilsen 1982   01:11:53
12 Nils Vidar Henriksen     01:12:49
13 Leiv Kvarme 1982   01:12:56
14 Anders Fjermestad 1992 Sandnes ck 01:16:57
15 Øyvind Malmin 1983   01:16:57
16 Stig Harald Thunheim 1985 Undheim 01:17:28
17 Nils Håkon Fosse     01:18:08
18 Håvard Hetland   Undheim 01:18:09
19 Mastakovic 1983 GTI 01:19:30
20 Are Haldorsen 1982   01:19:31
21 Håvard Undheim 1992   01:21:08
22 Roar Aardal 1985 Unimek 01:22:14
23 Njål Horpestad 1982   01:23:17
24 Kristoffer Sporaland 1991 Frøyland 01:24:16
25 Kjetil Bilstad 1988   01:25:01
26 Marius Ekeland 1993   01:27:05
27 Stein Egil Sundbrei 1979 Bøffelklubben 01:29:00
28 Nils Ødegård 1986 Bryne 01:33:02
29 Tom Henrik Flaa 1986   01:34:53
30 Kristian Hovin Thorsen 1982   01:40:04
31 Espen Bekkeheien 1993   01:42:05
M 35 - 39      
1 Svein Ove Risa 1974 Undheim 00:56:33
2 Jarle Risa 1976 Undheim 00:58:12
3 Thomas Hetland 1976 EIK 01:01:39
4 Jon Ove Amdal 1976   01:03:35
5 Ole Fossfjell 1974 Undheim 01:06:14
6 Bjørn Arild Bregård 1978   01:07:54
7 Thomas Sleveland 1977 EIK 01:08:25
8 Kenneth Gundersen 1976   01:10:22
9 Kjartan Hjorteland 1977 Hjorteland kunnskap 01:12:08
10 Frode Ringsevjen 1974 Vik gartneri 01:12:30
11 Bjørn Roar Vagle 1978 Stavanger kom 01:12:41
12 Arne Nese 1975   01:12:54
13 Roger Eskeland 1977   01:14:53
14 Jostein Skretting 1978   01:15:12
15 Tron Omland 1976   01:18:09
16 Gunnar Stangeland 1977 Rosseland BK 01:18:51
17 Trond Tveit 1977   01:19:32
18 Tor Einar Johansen   Oladalen vel 01:20:13
19 Oddgeir Høyekvam 1977   01:23:30
20 Mikal Hafsahl 1974 MOLL 01:38:48
M 40 - 44      
1 Bent Apneseth 1969   01:08:07
2 Geir Strømland 1969 Bryne ck 01:08:19
3 Trond Hagelin 1968   01:10:23
4 Terje Ivar Anda 1973   01:12:54
5 Morten Reve 1969   01:13:02
6 Svein Kjetil Larsen 1969 Gladtrimmen 01:13:19
7 Terje Espedal 1972 Kverneland ski 01:13:24
8 Peter Mørk 1969   01:13:35
9 Eivind Galtvik 1968 Varhaug 01:14:26
10 Rune Båtsvik 1971 Bryne   01:15:32
11 Stig Rune Elvedal 1972 Bryne ck 01:15:44
12 Bernt Erland 1969 SSK 01:16:45
13 Ole Gunnar Steinsland 1968   01:19:18
14 Jonny Mæland 1971   01:19:43
15 Johan Vatne 1970   01:21:53
16 Øyvind Hansen 1971   01:30:24
17 Lars Kjærgård 1971 Jærentreprenør 01:31:17
18 Hans Kristian Aasland 1969 Jærentreprenør 01:31:25
19 Njål Tønnessen 1969   01:34:20
20 Bjørn Bryne 1968 RMG 02:04:18
M 45 - 49      
1 Åsbjørn Ueland 1967   01:04:04
2 Tor Einane 1967 GTI 01:04:36
3 Tor Erga 1967 UIS 01:04:52
4 Helge Løge 1967 Bryne cykleklubb 01:06:29
5 Are Herstad 1964   01:12:33
6 Bjørn Skretting 1966   01:14:27
7 Raymond Harouny 1967 Bjerkreim 01:14:48
8 Njård Roar Lone 1964   01:16:38
8 Carsten Line 1964   01:16:38
10 Tore Sikveland 1967 Orstad 01:20:28
11 Einar Vigrestad 1966 Jærentreprenør 01:31:24
M 50 - 54      
1 Harald Rønneberg 1962   01:05:42
2 Erling Angeltveit 1963 Vågen vid sk 01:06:31
3 Torleiv Haus 1963 Bryne 01:07:22
4 Oddvar Haarr 1962 Bryne 01:07:27
5 Magne Egeland 1960 Bjerkreim 01:08:53
6 Elling Stangeland 1959   01:12:52
7 Geir Helge Rygg 1960   01:12:55
8 Thoralf Andreassen 1960 GTI 01:13:01
8 Ivar Kinne 1963   01:13:12
10 Jon Erling Iversen 1962 PWC 01:13:48
11 Per Kristian Eiane 1962   01:20:24
12 Eirik Larsson 1961 Team Ryfylke 01:25:50
13 Jan Haukeland 1962 Statoil 01:27:24
14 Alf Inge Jåtten 1963 Kverneland 01:45:09
M 55 - 59      
1 Jan Ove Dagestad 1956   01:17:00
2 Geir Inge Furenes 1955 Lye 01:17:14
3 Dag Hermann Abeland 1956 GTI 01:17:23
4 Svein Haugland 1955   01:29:01
5 Einar Steen Jakobsen 1958 Diakonhjemmet høgsk 01:29:26
M 60 - 64      
1 Kjell Enok Grude 1950   01:24:09
         
M 65 - 69      
1 Dan-Olav Tjessem Meling 1945 GTI 01:13:53
M 70 - 74      
1 Arne Jostein Lyshol 1942   01:20:38
         
Frøylandsjoggen Orstad - Sandtangen - ca 7,5 km  
DJ        
1 Helene Frøyland  1997 Orstad skule 45,59
2 Dina Wiig 2004   50,45
DS        
1 Siri Grude 1983 Tjalve 28,55
2 Sonja Marie Brevik  1981 Orstad skule 37,42
3 Marie Tengberg 1985   43,23
3 Marte Dale 1984   43,23
D 35 - 39      
1 Anett Johansen Bertelsen 1974 Orstad skule 35,35
2 Johanna Serigstad 1978   47,55
D 40 - 44      
1 Kari Anne Veen 1970   29,36
2 Lise Berntsen 1972 EIK 35,19
3 Helena Horpestad 1969   37,14
D 50 - 55      
1 Gerny Bjørnsen 1961   46,22
D 55 - 59      
1 Anne Brit Ree 1955   51,18
         
Mj        
1 Andreas Husa 1997 Orstad skule 34,16
2 Even Madland Larsen 2000   34,50
3 Jon Tore Wiig 2002   37,33
4 Christian Wiig Bangsmoen 2001   37,33
5 Magnus Berle Galtvik 2001   40,50
6 Oskar Omland 2001   44,54
MS        
1 Jarle Asheim 1988   27,39
2 Erik Larsen 1979 Forvaltningshuset 27,51
3 Eirik Torsnes Johansen 1985   30,48
4 Sondre Ims 1988 Ims 32,27
5 Per Erik Kvåle 1990   34,49
6 Magnar Stangeland 1986   34,54
7 Atle Gjengedal 1982   34,54
8 Kjetil Hauklid 1990   35,27
9 Jonas Glendrage 1988   37,46
10 Odd Christian Harboe 1985 Orstad skule 37,50
11 Thomas Grønli 1990   50,52
12 Ingve Solvik Olsen 1986   56,31
13 Tolleiv Ree 1982   56,34
M 35 - 40      
1 Knut Undheim 1978   25,48
2 Gunnar Eiterjord 1974   26,47
3 John Yngve Hisken 1976   31,18
4 Asbjørn Haddeland 1975   35,15
5 Øystein Lemvig 1978 Orstad skule 37,48
M 40 - 45      
1 Ove Horpestad 1971   32,20
2 Oddvar Di Lorenzo  1973 Orstad skule 51,56
         
M 50 - 54      
1 Oddvar Aamodt 1961 Bryne ck 41,1

 

 

Bryneløpet

Besøkende

Vi har 89 gjester og ingen medlemmer på besøk.

Minidrett



Glemt brukernavn/passord?

Notice: Uninitialized string offset: 0 in /home/3/b/brynefriidrett/www/templates/shape5_vertex/vertex/position_layouts.php on line 252

Hovedsponsorer

Sponsorer med lenker: