Resultat 2016

Resultat 2016

Bryneløpet resultater - 2016

Fantastisk vær da det 3. Bryneløpet ble arrangert under Potetfestivalen. Her er resulatene:

 

Menn 11,44 km              Kvinner 11,44 km       Menn 6,44 km          Kvinner 6,44 km 

 

Skoleløpet

 

Gutter 1-3. klasse           Jenter 1 - 3. klasse     Gutter 4 -7. klasse    Jenter 4 - 7. klasse

 

 

 

Menn 11,4 km

 

Startnr  Fornavn Etternavn Klasse      Klubb  Tid Plassering
145 Svein Ove Risa M40-44 Undheim IL 00:36:52 1
149 Jarle  Risa M40-44 Undheim IL 00:37:07 2
73 Andreas  Penne Nygård  M30-34  Sykkelfabrikk.no  00:37:51 3
121 Lars Stangeland M35-39 Block Berge Bygg\bck 00:42:10 4
49 Ola Tjensvoll  M19-29   00:42:14 5
46 Henning  Mæland M35-39  Lye 00:42:18 6
193 Rune Rugland M30-34 Bryne Triatlonklubb 00:43:42 7
25 Jan Martin  Mossige M30-34   00:45:03 8
157 Ingvar  Risa  M45-49  Undheim IL  00:45:07 9
161 Gustav Gudmestad  M50-54 Undheim IL  00:45:30 10
65 Ingvald Vigre M45-49 Team YNWA 00:45:33 11
101 Olav Torvund M18-29   00:47:18 12
26 Asbjørn Vestbø M50-54 Skattesport 00:47:20 13
197 Simen Odland M30-34 Bryne Triatlonklubb 00:47:25 14
113 Arne Magne Sondresen M55-59    00:47:37 15
30 Jarle Knudsen M40-44 Skattesport 00:47:41 16
13 Deivi A Løland M18-29    00:47:57 17
81 Christian Hay Opsahl M40-44 Centrica 00:48:26 18
93 Terje Espedal M40-44 Kverneland Ski 00:48:39 19
97 Terje Aase M50-54   00:48:41 20
173 Elling  Stangeland M55-59  KCC/Glassfiberprodukt 00:48:45 21
105 Kristoffer Torvund Hansen M18-29   00:49:30 22
10 Soliman Elamari M40-44 Klepp Rør 00:49:38 23
117 Magne Hatteland M30-34  Bryne CK  00:50:00 24
6 Even  MadlandLarsen M 0-17 Kverneland Ski 00:50:26 25
177 Daniel Bal M18-29   00:51:29 26
185 Stig Harald  Tunheim M30-34 Undheim IL 00:51:33 27
181 Knut Arne Sel  M18-29    00:51:36 28
125 Stein Ove  Sundbrei M35-39  GTI Friidrett  00:52:11 29
17 Kai Klingsheim M18-29 Team Lynrask 00:52:20 30
14 Noah Bjørnsen Steinsland M 0-17  Peisteknikk 00:54:14 31
33 Nikolai Nordås Steinsland M 0-17  Rosseland FK 00:55:21 32
89 Jon Kåre Olsen  M40-44  Sandnes Kommune  00:55:54 33
61 Kjetil Sel  M50-54  Bryne VGS  00:56:04 34
109 Håkon  Tveit  M 0-17  Rosseland BK  00:57:21 35
69 Asle Schanke Grude M45-49 Sandnes IL 00:58:05 36
21 Oddbjørn Aamodt M55-59  Bryne Triatlonklubb 01:01:05 37
54 Noa Gjøse Oftedal M 0-17  Rosseland 01:01:31 38
41 Alf  B. Høyvik M 50-54   01:02:17 39
9 Erlend  Svela Sandven  M18-29 Team Lynrask  01:08:02 40
22 Kay Roar Harila M30-34 Hariko AS 01:11:21 41
18 Ole Gunnar  Steinsland M45-49 Peisteknikk Brutt  

 

Kvinner 11,44 km

Startnr  Fornavn Etternavn Klasse      Klubb  Tid Plassering
85 Elise Hay Opsahl  K40-44  GTI Friidrett 00:43:42 1
189 Karoline Simonsen K30-34  Bryne Triathlon 00:47:31 2
129 Silje Kathrine Syvertsen K30-34  GTI Friidrett 00:52:43 3
50 Ella Gjøse Oftedal K0-17 Bryne HK 00:55:35 4
29 Lindis Folkvord K40-44 Compendia 00:56:09 5
169 Else  Gjerden  K40-44    00:57:36 6
45 Kjellaug Egeland  K55-59  Kverneland Group  00:57:42 7
37 Kjesti Olimb Salte K55-59    01:18:27 8

 

Menn 6,44 km

Startnr    Fornavn       Etternavn   Klasse     Klubb Tid  Plassering
2 Karl Tunheim M40-44 Undheim IL 00:22:17 1
1 Erik Østbø Frafjord M 0-17 IL Skjalg 00:30:16 2
5 Tom Koll Frafjord M 45-49   00:30:16 3
57 Mikel  Egeland M 0-17 Voll IL 00:33:35 4
53 Geir Egeland M 45-49 Voll IL 00:33:36 5
42 Mats Arian Lokøy M 0-17 Orre IL 00:39:36 6
137 Jone Risa M 0-17 Undheim IL 00:41:51 7

 

Kvinner 6,44 km

 

Startnr    Fornavn       Etternavn   Klasse     Klubb Tid  Plassering
34 Christina Toogood K18-29 IL Tjalve 00:26:27 1
165 Eline Wiig K 0-17 Gjesdal IL 00:29:28 2
153 Bjørg Risa K 0-17 Undheim IL 00:32:01 3
77 Beate Aadal K35-39   00:38:14 4
133 Camilla Hauge K30-34   00:38:15 5
38 Lene Therese F. Lokøy K30-34      Orre IL     00:39:36 6
141 Anlaug Bjørgo Risa K35-39 Undheim IL 00:41:52 7

 

 

Gutter 1-3. klasse 

Startnr  Fornavn   Etternavn     Klubb/Skule Plassering
177 Bjørnar  Risa Taksdal Undheim IL 1
178 Alvar  Tunheim Undheim 2
154 Max Martin  Mossige  Rosseland BK  3
159 Martin Håland Rosseland 4
157 Sebastian  Drozdik-Stangeland  Klepp BMX\OIL  5
188 Erik Otto   6
176 Jan Risa Taksdal Undheim IL 7
175 Åge Martin  Taksdal Bryne FK 8
189 Alexander  Skåhok   9
155 Sondre T  Hatteland    10
192 Sacarias Sørland Bryne 11
156 Vegard T Hatteland    12
187 Imre T Tunheim Undheim IL 13
170 Magnus Undheim Undheim 14
191 Albert Nærland Bryne 15
180 Are Undheim   16

 

   

 

Jenter 1-3. klasse

 

Startnr  Fornavn   Etternavn   Klubb/Skule Plassering
141 Ida Hay Opsahl   IL Skjalg 1
164 Sina  Stangeland Horpestad Rosseland 2
167 Maja Kristiansen Ranatunga 3
172 Anna Stangeland   4
140 Malene Hauge   5
171 Christina Undheim Undheim IL 6
144 Tiril Bloch Valebjørg   7
174 Lerke  Tjåland Undheim IL 8
183 Vilde  Fossfjell Frøyland IL 9
145 Live Hausberg   10
142 Lotta Emilie Laland Bryne Skule 11
169 Thea Eliassen Bjorheim   12
181 Mari Vigre Nærbø IL 13
143 Sara Risa Undheim IL 14
182 Hanne Aarrestad Nesse Rosseland FK 15
168 Alicja  Nowek   16
146 Tale Hausberg   17

 

Gutter 4 - 7. klasse

 

Startnr  Fornavn   Etternavn     Klubb/Skule Plassering
173 Eskil Tjåland Undheim IL 1
166 Sondre Lunåsmo Kverneland Ski 2
161 Henrik Håland Rosseland 3
193 Lars Østbø Frafjord 4
165 Vetle  Mellemstrand Bore Bryne Skule 5
163 Oscar  Husveg Ramstad   6
179 Jesper Undheim   7
186 Mads Tjøtta Stangeland   8

 

 

Jenter 4 - 7. klasse

Startnr  Fornavn Etternavn Skole/Klubb Plassering
149 Elena Drozdik-Stangeland  Block Berge Bygg/oil 1
148 Johanne Hay Opsahl  IL Skjalg  2
147 Ylva Djøseland Bøe  Bryne Friidrett 3
151 Vilde  Valebjørg  Bryne Friidrett 4
190 Catalina Nærland Bryne Friidrett 5
150 Helle  Risa  Undheim IL  6
162 Kaja  Husvegg Ramstad   7
185 Oda Klingsheim   8
184 Frida Klingsheim   9

 

 

 

 

 

 


Notice: Uninitialized string offset: 0 in /home/3/b/brynefriidrett/www/templates/shape5_vertex/vertex/position_layouts.php on line 252

Hovedsponsorer

Sponsorer med lenker: