Påmeldte Bryneløpet 2019

Påmeldte Bryneløpet 2019

Brynelopet logo primary color 100  

Sist oppdatet 19.09.2019 22:12

Her er årets påmeldte. Vi legger ut oppdatering om startkontingent torsdag.

Antall forhåndspåmeldte fra skoler i nærområdet er rekordhøy: Bryne og Lye leder hårfint foran Rosseland.

 

Bryne 54
Rosseland 50
Lye 41
Engelsvoll 11
Bore 6
Undheim 5
Tu 5
2
Solås 2
Stangeland 2
2
Orre 1
Ganddal 1
  182

 

 

 jaeren sparebank

Bryneløpet

fornavn etternavn klubb
Aina Jensen Trøste og bære
Silje Auestad Tjelta  
Stig Heine Tjelta  
Ole Johannes Rossebø  
Vetle Borsheim  
Tor Gunnar Westerheim  
Petter Fisketjøn Me Gusta
Sondre Borsheim Bryne Friidrett
Inger Kristin Liset  
Charlotta Brile Spirit Friidrett
Kariann Fotland  
Bodil Brenden Tjelta
Guppi Ra Stavanger Spirit friidrett, triathlon
Astrid Gotuholt Log Bryne HK
Torill Byberg  
Alf Ante Idland Tornensis Gjesdal IL
Magnus Berge Galtvik Varhaug IL
Eivind Galtvik Varhaug IL
Monika Meling Spirit Stavanger Friidrettsklubb
Johnny Vigdel  
Per Helge Litsheim GTI friidrettsklubb
Per Helge Litsheim GTI friidrettsklubb
Anders Olsen Undheim IL
Elias H. Olsen Kåsen IL
Helge Våland  
Kim Andre Haugstad Gjesdal
Kjetil Mydland SUSBIL
Helge Våland  
Øystein Gøthesen Haugesund idrettslag
Eirik Dalva Skaale Stavanger friidrettsklubb
Christine Haugstad Coop Sørvest SA
Vilde Valebjørg Bryne friidrett
stian sæland  
Oda Ellingsen Ueland Klepp stasjon
Morten Lende Prosjektil AS
Monica Våland Ånestad  
Frida Wemberg  
Svein Kjetil Riska Gti Friidrett/ Mizuno
Silje-Kathrine Syvertsen GTI Friidrettsklubb
Maren Kloster Sandnes Spirit Friidrett , triathlon
Torild D. Kollsgård Sandnes Sykleklubb
Max Martin Mossige Rosseland BK
Jan Martin Mossige  
Tage Emil Good Undheim IL
Gustav Gudmestad Undheim
Sissel Kvilhaugsvik Sandnes IL
Jan Christiansen  
Ingvar Risa Undheim IL
Eivind Sønnesyn Willmann Sønnesyn FIL
Bjørg Risa Undheim IL
Jarle Risa Undheim IL
Svein Ove Risa Undheim IL
Jone Risa Undheim IL
Tommy Våland  
Kristian Vatne  
Merethe Steffensen GTI friidrett
Magnus Dirdal PERI
Edel Bertine Dirdal Brussel kontoret Stavanger regionen
Martin Wiig Orre IL
Kenneth Storlid Lye
Torstein Håland  
Henrik Håland Rosseland
Martin Håland Rosseland
Olav Risa Kåsen
Oskar Gravdal Risa Bryne friidrett
Torbjørn Mosdøl Kåsen
Trond Bjørnsen  
Andreas Bjørnsen  

Skuleløpet


kongeparken gullbillett 

Kongeparken sponser 1 gullbillett (4 innganger) til utloddning per gruppe!

fornavn etternavn skule skuleklasse
Adrian Høyland Rosseland Gutter 1. -3. klasse
Aron Friestad Bø skule Gutter 1.- 3. klasse
André Friestad Bø skule Gutter 4.- 7. klasse
Elias Haase Oggiano Bore Gutter 1.- 3. klasse
Leon Ringstad Meland Bore Gutter 1.- 3. klasse
Even Vigdel Bore Gutter 4.- 7. klasse
Ella Vigdel Bore Jenter 1.- 3. klasse
Marie Bjordal Simonsen Bore Skole Jenter 1.- 3. klasse
Maia Hasse Oggiano Bore skule Jenter 1.- 3. klasse
Albert Haaland Bryne Gutter 1.- 3. klasse
Eirik Braut Ueland Bryne Gutter 1.- 3. klasse
Markus Afseth Håland Bryne Gutter 1.- 3. klasse
Storm Sukka Evans Bryne Gutter 1.- 3. klasse
Milo Tjåland Voll BRYNE Gutter 1.- 3. klasse
Andreas Jaarvik Bryne Gutter 1.- 3. klasse
Magnus Skrudland-Tjåland Bryne Gutter 1.- 3. klasse
August Lokna Erland Bryne Gutter 1.- 3. klasse
Kristian Harjo Bryne Gutter 4.- 7. klasse
Jonah Hetland Bryne Gutter 4.- 7. klasse
Julia Lada Bryne Jenter 1.- 3. klasse
Kaya Amélie Skår Håland Bryne Jenter 1.- 3. klasse
Synnøve Aasland Bryne Jenter 1.- 3. klasse
Mia Salte Bryne Jenter 4.- 7. klasse
Lovise Haaland Bryne Jenter 4.- 7. klasse
Mathea Hetland Bryne Jenter 4.- 7. klasse
Karoline Jaarvik Bryne Jenter 4.- 7. klasse
Abigael Skrudland-Tjåland Bryne Jenter 4.- 7. klasse
Oliver Konchenko Bryne skole Gutter 1.- 3. klasse
August Gotuholt Log Bryne Skule Gutter 1.- 3. klasse
Majlo Ulland Sandsmark Bryne skule Gutter 1.- 3. klasse
Eik Riskedal Bryne skule Gutter 1.- 3. klasse
Simon Palka Bryne skule Gutter 1.- 3. klasse
Johan Harestad Bryne skule Gutter 1.- 3. klasse
Filip Czyzewski Bryne skule Gutter 1.- 3. klasse
Edvin Ganic Bryne Skule Gutter 1.- 3. klasse
Sivert Lyngra Gjelvik Bryne Skule Gutter 4. - 7. klasse
Rasmus Grødeland Bryne Skule Gutter 4.- 7. klasse
Olai Ulland Sandsmark Bryne Skule Gutter 4.- 7. klasse
Erik Otto Bryne skule Gutter 4.- 7. klasse
Ask Daatland Bryne skule Gutter 4.- 7. klasse
Jo Jespersen Bryne Skule Gutter 4.- 7. klasse
Alexander Skachok Bryne Skule Gutter 4.- 7. klasse
Aslak Best Bryne skule Gutter 4.- 7. klasse
Diedrik Schoenmaker Bryne skule Gutter 4.- 7. klasse
Jeppe Skrettingland Bryne skule Gutter 4.- 7. klasse
Malin Håland Skjørestad Bryne Skule Jenter 1.- 3. klasse
Ea Cecilie Jespersen Bryne Skule Jenter 1.- 3. klasse
Jacob Vetrhus Nygård Bryne skule Jenter 1.- 3. klasse
Linnea Vargas Olsen Bryne skule Jenter 1.- 3. klasse
Yasmina Scheie hauksdottir Bryne skule Jenter 1.- 3. klasse
Linea Umezawa-Rangen Bryne skule Jenter 1.- 3. klasse
Karen Håland Bryne skule Jenter 1.- 3. klasse
Tuva Daatland Bryne skule Jenter 4.- 7. klasse
Elina Espeland Bryne Bryne skule Jenter 4.- 7. klasse
Hilde Eeg Tunes Bryne skule Jenter 4.- 7. klasse
Mari Eeg Tunes Bryne Skule Jenter 4.- 7. klasse
Amalie Pedersen Fossfjell Bryne skule Jenter 4.- 7. klasse
Ea Ulland Sandsmark Bryne skule Jenter 4.- 7. klasse
Marte Sirevåg Bryne skule Jenter 4.- 7. klasse
Maya Schoenmaker Bryne skule Jenter 4.- 7. klasse
Vibeke Hustoft Apeland Bryne skule Jenter 4.- 7. klasse
Serina Brekkå Bryne skule Jenter 4.- 7. klasse
Emil Auestad Engelsvoll Gutter 1.- 3. klasse
Olav Kristen Brøvig Dybesland Engelsvoll Gutter 4.- 7. klasse
Leah Kleppe Engelsvoll Jenter 1.- 3. klasse
Hebe Hellevik Engelsvoll Jenter 4.- 7. klasse
Dilan Khalaf Engelsvoll skule Gutter 1.- 3. klasse
Johannes Rasmussen Engelsvoll Skule Gutter 1.- 3. klasse
Sven Soma Høyland Engelsvoll skule Gutter 1.- 3. klasse
Georg Rasmussen Engelsvoll Skule Gutter 4.- 7. klasse
Miriam Rasmussen Engelsvoll Skule Jenter 4.- 7. klasse
Tiril Valebjørg Engelsvoll skule Jenter 4.- 7. klasse
Mathea Olsen Engelsvoll Skule Jenter 4.- 7. klasse
Harald Idland Ganddal Gutter 1.- 3. klasse
Alexander Pettersen Nilsen Lye Gutter 1.- 3. klasse
Casper Bore Madsen Lye Gutter 1.- 3. klasse
Timian Egeland Lye Gutter 1.- 3. klasse
Einar Time Lye Gutter 1.- 3. klasse
Mateo Osorio-Olsen Lye Gutter 1.- 3. klasse
Theo Mathias Molund Lye Gutter 4.- 7. klasse
Theo Mathias Molund Lye Gutter 4.- 7. klasse
Theo Grønstad Olsen Lye Gutter 4.- 7. klasse
Marlen Brunes Scheie Lye Jenter 1.- 3. klasse
Ingrid Finnbakk Susort Lye Jenter 1.- 3. klasse
Karen Finnbakk susort Lye Jenter 1.- 3. klasse
Melina Varhaug Lye Jenter 1.- 3. klasse
Karoline Egeland Lye Jenter 4.- 7. klasse
Emma Sofia Osorio-Olsen Lye Jenter 4.- 7. klasse
Emilie Brunes Scheie Lye Jenter 4.- 7. klasse
Stine Undheim Lode Lye Jenter 4.- 7. klasse
Ane Finnbakk Susort Lye Jenter 4.- 7. klasse
Elida Horvei Lye Jenter 4.- 7. klasse
Elida Horvei Lye Jenter 4.- 7. klasse
Runa Rørheim Lye barneskole Jenter 4.- 7. klasse
Brage Haver-Høyland Lye skole Gutter 1.- 3. klasse
Mateo Osorio-Olsen Lye Skule Gutter 1.- 3. klasse
Sindre Østrem Murberg Lye Skule Gutter 1.- 3. klasse
Cedrik Johnsen Lye skule Gutter 1.- 3. klasse
Tobias Holen Lye skule Gutter 1.- 3. klasse
Daniel Oriomah Lye skule Gutter 1.- 3. klasse
Thomas Sikveland Lye skule Gutter 1.- 3. klasse
Espen Håland Lye Skule Gutter 4. - 7. klasse
Alexander Høyland Lye Skule Gutter 4.- 7. klasse
Jørgen Hjelleflaten Lye skule Gutter 4.- 7. klasse
Sarah Eminda Høyland Lye Skule Jenter 1.- 3. klasse
Oda Rørheim Lye skule Jenter 1.- 3. klasse
Helle Gundersen Lye Skule Jenter 1.- 3. klasse
Julie Hjelleflaten Lye skule Jenter 1.- 3. klasse
Eline Oftedal Lye Skule Jenter 4.- 7. klasse
Kamilla Laland Martin Lye Skule Jenter 4.- 7. klasse
Eline Utsola Lye Skule Jenter 4.- 7. klasse
Linea Haver-Høyland Lye Skule Jenter 4.- 7. klasse
Lisa Holen Lye skule Jenter 4.- 7. klasse
Mina Ausen Lye Skule Jenter 4.- 7. klasse
Thea Sikveland Lye skule Jenter 4.- 7. klasse
Daniel Pritchard Orre Skule Gutter 1.- 3. klasse
Jon Stava Sveinsvoll Rosseland Gutter 1.- 3. klasse
Ola Halvorseth Norheim Rosseland Gutter 1.- 3. klasse
Kristian Minde Rosseland Gutter 1.- 3. klasse
Kristoffer Wetteland Rosseland Gutter 1.- 3. klasse
Johan Nese-Pollestad Rosseland Gutter 1.- 3. klasse
Kai Egil Dauguls Rosseland Gutter 1.- 3. klasse
Birk Bransdal Rosseland Gutter 1.- 3. klasse
Nebyu Dawi Amentea Rosseland Gutter 1.- 3. klasse
Birk Svendsen Lode Rosseland Gutter 4. - 7. klasse
Olav Stava Sveinsvoll Rosseland Gutter 4. - 7. klasse
Torkel Time Norheim Rosseland Gutter 4.- 7. klasse
Johan Sie Nielsen Rosseland Gutter 4.- 7. klasse
Olav Oma Rugland Rosseland Gutter 4.- 7. klasse
Kristian Oma Rugland Rosseland Gutter 4.- 7. klasse
Herman Øvrebø Byberg Rosseland Gutter 4.- 7. klasse
Natanim Dawi Amentea Rosseland Gutter 4.- 7. klasse
Edle Svendsen Lode Rosseland Jenter 1.- 3. klasse
Maja Meling Aksnes Rosseland Jenter 1.- 3. klasse
Marikken Wetteland Rosseland Jenter 1.- 3. klasse
Emily Arntzen Rosseland Jenter 1.- 3. klasse
Linnea Engedal Rosseland Jenter 1.- 3. klasse
Justina Aanestad Rosseland Jenter 1.- 3. klasse
Lineah Høyland Rosseland Jenter 4.- 7. klasse
Lilly Lende hove Rosseland Jenter 4.- 7. klasse
Matilde Øvrebø Byberg Rosseland Jenter 4.- 7. klasse
Tsion Dawi Amentea Rosseland Jenter 4.- 7. klasse
Tsion Dawi Amentea Rosseland Jenter 4.- 7. klasse
Mari Bore Salte Rosseland Jenter 4.- 7. klasse
Ane Bore Salte Rosseland Jenter 4.- 7. klasse
Linne Vold Rosseland Jenter 4.- 7. klasse
Maria Serigstad Rosseland Jenter 4.- 7. klasse
Emma Stokka Rosseland skole Jenter 1.- 3. klasse
Einar Bryne Rosseland skule Gutter 1.- 3. klasse
Scott Strengsdal Aavitsland Rosseland skule Gutter 1.- 3. klasse
Didrik Haukland Rosseland skule Gutter 1.- 3. klasse
Jo Undheim Rosseland Skule Gutter 4.- 7. klasse
Bea Eltvik Braut Rosseland skule Jenter 1.- 3. klasse
Klara Stangeland Rosseland skule Jenter 1.- 3. klasse
Frida Svendsen-Hove Rosseland skule Jenter 1.- 3. klasse
Natalie Engelsvoll Rosseland skule Jenter 1.- 3. klasse
Marielle Orstad Rosseland skule Jenter 1.- 3. klasse
Lykke Undheim Buraas Rosseland skule Jenter 1.- 3. klasse
Kaia Solvik-Olsen Rosseland skule Jenter 1.- 3. klasse
Anna Håland Rosseland Skule Jenter 1.- 3. klasse
Birgitte Eltvik Braut Rosseland skule Jenter 4.- 7. klasse
Anne Tveit Rosseland skule Jenter 4.- 7. klasse
Cassandra Engelsvoll Rosseland skule Jenter 4.- 7. klasse
Maria Haukland Rosseland skule Jenter 4.- 7. klasse
Anne Haukland Rosseland skule Jenter 4.- 7. klasse
Daniella Scheie Hauksdottir Bryne skule Jenter 1.- 3. klasse
Vedant Dindore Smeaheia Skole Gutter 1.- 3. klasse
Eva Haugstad Solås skole Jenter 1.- 3. klasse
Nora Haugstad Solås skole Jenter 4.- 7. klasse
Odin Stangeland Lode Stangeland Gutter 1.- 3. klasse
Birk Stangeland Lode Stangeland Gutter 1.- 3. klasse
Alexander Skjæveland Iversen Tu Gutter 1.- 3. klasse
Oskar Gravdal Risa Tu Gutter 4.- 7. klasse
Ingeborg Gravdal Risa Tu Jenter 1.- 3. klasse
Øydis Andrea Risa Tu Jenter 1.- 3. klasse
Ingeborg Gravdal Risa Tu Jenter 1.- 3. klasse
Jan Risa Taksdal Undheim Gutter 4.- 7. klasse
Bjørnar Risa Taksdal Undheim Gutter 4.- 7. klasse
Erik Mæle-Kommedal Undheim skule Gutter 4.- 7. klasse
Ingvald Risa Undheim Skule Gutter 4.- 7. klasse
Sara Risa Undheim Skule Jenter 1.- 3. klasse


 

 


Notice: Uninitialized string offset: 0 in /home/3/b/brynefriidrett/www/templates/shape5_vertex/vertex/position_layouts.php on line 252

Hovedsponsorer

Sponsorer med lenker: