Aktuelle Stevner

Foreløpig deltakerliste Sandtangløpet

Foreløpig startliste til Sandtangløpet er klar. Løpet starter kl 13! Det blir også bodsalg! Vel møtt.

 

 

 

ST.NR: KLASSE NAVN KLUBB
1 J-7 Marthe Slettebø Wespestad Bryne FIK
2 J-7 Eli Rosseland Salte Lye IL
3 J-7 Edle Madland Bryne FIK
4 J-7 Pia Rosseland Bryne FIK
5 J-7 Julianne Wilhelmsen Bryne FIK
6 J-7 Vera Bryne FIK
7 G-7 Markus Slettebø Wespestad Bryne FIK
8 G-7 Jonas Netland Lye IL
9 G-7 Elias Undheim Lye IL
10 G-7 Bjørn Thomas Haugland Bryne FIK
11 G-7 Torbjørn Farbrot Bryne FIK
12 G-7 Jesper Mathias Haugstad Bryne FIK
13 G-7 Elias Kvalvik Bryne FIK
14 J-8 Ingeborg Njølstad Egeland Bryne FIK
15 J-8 Nora Harbakk Lye IL
16 J-8 Sara Slettebø Lye IL
17 J-8 Ingeborg Risa Egge Bryne FIK
18 J-8 Hanne Mari N. Straum Bryne FIK
19 G-8 Jørgen Netland Lye IL
20 G-8 Henrik Rosseland Salte Lye IL
21 G-8 Vetle Idland Gjesdal IL
22 G-8 Johannes Wetteland Bryne FIK
23 J-9 Maren Slettebø Wespestad Bryne FIK
24 J-9 Mari R. Johansen Lye IL
25 J-9 Maren Undheim Lye IL
26 J-9 Vera Gabrielsen Bryne FIK
27 J-9 Hanne Rosseland Bryne FIK
28 G-9 Marius Stensland Lye IL
29 G-9 Heine Andreas Undheim Lye IL
30 G-9 Magnus Helgeland Bryne FIK
31 J-10 Astrid Elisabeth Pollestad Bryne FIK
32 J-10 Sigrid Nærland Bryne FIK
33 J-10 Hedda Bergene Bryne FIK
34 J-10 Marit Berge Bryne FIK
35 J-10 Emma B Brunes Bryne FIK
36 J-10 Janne Herredsvela Bryne FIK
37 J-10 Regina Kristoffersen Lye IL
38 J-10 Maria Slettebø Lye IL
39 J-10 Marte Haugland Bryne FIK
40 J-10 Marie Farbrot Bryne FIK
41 G-10 Martin Aske Skjalg
42 G-10 Bjørnar Wetteland Bryne FIK
43 G-10 Sander Undheim Bryne FIK
44 G-10 Trym V. Edland Bryne FIK
45 G-10 Even Undheim Serigstad Bryne FIK
46 J-11 Mathilde Skretting Bryne FIK
47 J-11 Sarah Vigre Bryne FIK
48 J-11 Elisabeth H. Pollestad Bryne FIK
49 J-11 Julie Herredsvela Bryne FIK
50 J-11 Eline Wiig Gjesdal IL
51 J-11 Vilde Idland Gjesdal IL
52 G-11 Tor Bjarte Aase Bryne FIK
53 G-11 Lars Magnus S. Wespestad Bryne FIK
54 G-11 Jonas Gabrielsen Bryne FIK
55 G-11 Jon Obrestad Salte Varhaug IL
56 G-11 Noah Haver Sørlid
57 G-11 Henrik Helgeland Bryne FIK
58 G-11 Jesper Risa Egge Bryne FIK
59 G-11 Christoffer Slettebø Bryne FIK
60 G-11 Henrik Helgeland Bryne FIK
61 G-11 Jesper R Egge Bryne FIK
62 J-12 Katrine Aske Skjalg
63 J-12 Anna Nærland Bryne FIK
64 J-12 Live Aareskjold Salte Bryne FIK
65 G-12 Runar Fosse Bryne FIK
66 J-13 Ellen Marie Pollestad Bryne FIK
67 J-13 Mathilde Kristoffersen Lye IL
68 J-13 Karolina Galynia Lye IL
69 G-13 Olav Njølstad Egeland Bryne FIK
70 G-13 Håvard Wetteland Bryne FIK
71 G-13 Benjamin G Sivertsen Bryne FIK
72 G-13 Lukas Holden Sola IL
73 J-14 Synnøve Frisvoll Bryne FIK
74 J-14 Alexandra Haver Sørlid
75 G-14 Mattias Paul Sandnes IL

Deltakere over 15 år
ST.NR: KLASSE NAVN KLUBB
101 G-15 Daniel K Svela Gjesdal IL
102 G-15 Narve Gilje Nordås Bore U Skole
103 G-16 Thomas Brekkå Bryne FIK



Notice: Uninitialized string offset: 0 in /home/3/b/brynefriidrett/www/templates/shape5_vertex/vertex/position_layouts.php on line 252

Hovedsponsorer

Sponsorer med lenker: