Bryneløpet

Bryneløpet - resultater 2015

Svært mye bra resultater under dagens løp. 

Stafett

Startnr     Lag      Tid 
6   M44   38:48
5   Bryne FK        51.24

Kvinner

Startnr       Fornavn Etternavn Tid Min/km
144   Maria Wiig 00:43:17 0:03:47
134   Karoline Simonsen 00:45:58 0:04:01
140   Karen Nesse 00:48:08 0:04:12
135   Elizabeth Sasso 00:53:31 0:04:41
133   Silje Syvertsen 00:54:23 0:04:45
142   Ida Vigre 00:55:53 0:04:53
138   Kjellaug Egeland 00:56:09 0:04:54
137   Turid Salte 00:57:53 0:05:04
143   Ella Oftedal 00:59:06 0:05:10
141   Anne Klausen Line 01:05:09 0:05:42
132   Ann Kristin  Madland 01:13:11 0:06:24

Menn

Startnr       Fornavn Etternavn Tid   Min/km    Klubb 
54   Knut Undheim 0:39:48   0:03:29   Undheim IL
39   Åsbjørn Ueland 0:42:32   0:03:43   Varhaug IL
23   Torstein Håland 0:42:53   0:03:45    
13   Even Madland  Larsen 0:43:12   0:03:47   Kverneland Ski
45   Helge Løge 0:43:18   0:03:47   Bryne CK
41   Lars Stangeland 0:44:28   0:03:53   Bryne CK/Tri/BlockBerge
31   Geir Strømland 0:44:51   0:03:55   Bryne Triatlonklubb
53   Ingvald Vigre 0:46:02   0:04:01    
21   Erlend Skandsen 0:46:35   0:04:04    
42   Jan Martin Mossige 0:46:39   0:04:05    
48   Stig Rune Elvedahl 0:46:40   0:04:05    
35   Shezad Inayat 0:47:26   0:04:09   Statoil BIL
24   Terje Thu 0:48:08   0:04:12    
44   Frode Ringsevjen 0:48:32   0:04:15    
33   Terje Aase 0:49:38   0:04:20    
37   Hauge Håkon 0:50:18   0:04:24   Kåsen IL 
36   Elling Stangeland 0:50:32   0:04:25   KCC
12   Stian Aske Rage 0:51:43   0:04:31    
40   Jonny Madland 0:51:48   0:04:32    
43      Oddgeir Høyekvam 0:52:12   0:04:34    
18   Knut Husebø 0:52:45   0:04:37    
46   Øyvind Tveit 0:53:01   0:04:38    
22   Sven Brucherseifer 0:53:08   0:04:39    
29   Nils Gunnar       Rage 0:54:01   0:04:43    
17   Kenneth  Bjerga 0:55:07   0:04:49    
19   Eivind Schrødahl  0:55:08   0:04:49    
51   Kjetil  Hodne 0:55:30   0:04:51    
38   Kjell Enok Grude 0:56:36   0:04:57   Klepp IL
49   Kjetil  Sel 0:56:39   0:04:57   Bryne V.G.S.
16   Noah Bjørnsen Steinsland 0:57:07   0:05:00    
30   Ole-Gunnar Steinsland 0:57:08   0:05:00    
52   Martin Simpson 0:57:10   0:05:00    
47   Lars Tore Helgeland 0:57:16   0:05:00   Bryne V.G.S
20   Ingve Lende 0:57:25   0:05:01    
57   Soliman Elamari 0:57:31   0:05:02    
28   Asle Schanke Grude 0:57:54   0:05:04   Sandnes Kommune
56   Jone Edland 0:59:27   0:05:12    
55   Pål Oftedal 0:59:29   0:05:12    
26   Stein Ove Sundbrei 0:59:30   0:05:12   Bøffelklubben
15   Håkon Tveit 1:01:48   0:05:24   Rosseland BK
25   Trond Tveit 1:01:50   0:05:24   Rosseland BK
50   Sven Arne Line 1:05:10   0:05:42    
34   Per Madland 1:13:11   0:06:24    

 1-3. klasse

Bryneløpet 444m - Gutter 1. - 3. klasse  
Startnr       Fornavn Etternavn Tid (minutt)
91   Vetle Bore 2,23
118   Per Bryne Larsen 3,32
119   Ragnar Bryne Larsen 3,33
101   Tor Grødem 3,27
111   Martin Håland 2,41
112   Henrik Håland 2,18
116   Vegard Laland 2,46
124   Augustinas Monteilhet 2,35
99   Max Martin Mossige 2,44
123   Lars Njærheim 2,43
128   Eirik Otto 2,48
117   Sølve Ree 2,41
96   Olav Roth 3,36
130   Oscar Skodje Schea 2,37
121   Per Jetmund Serigstad 3,21
93   Sebastian D Stangeland 2,45
92   Bjørnar Sunde 3,01
134   Sacarias Sørland 3,22
95   Åge Martin Taksdal 2,5
135   Alvar Tunheim 2,35
132   Eirik Ulveseter 3,12
109   Tobias Vollsund 2,19
107   Martin Aamot Lye 2,26

 

Bryneløpet 444m - Jenter 1. - 3. klasse  
Startnr       Fornavn Etternavn Tid
103   Malene Hauge 3,06
98   Ingrid Høyekvam 3,07
139   Hanne Nesse 2,51
100   Sunniva  Randeberg 3,05
115   Eli R Salte 2,26
94   Elena Stangeland 2,26
104   Natalie Tu 3,34
125   Vilde Valebjørg 2,44
138   Stine Aarrestad 3,32

 

Bryneløpet 444m - gutter 4. - 7. klasse  
Startnr       Fornavn Etternavn Tid
136   Bjørnar Wetteland 2,01
105   Eskil Åmot Lye 2,14
113   Henrik Salte 2,18
108   Ingve Ree Fintland 2,20
106   Andreas Garborg Hatjoulis 2,31
129   Even Nysted 2,38
102   Mathias Hamre 2,39
131   Sannan Inayat 2,50
97   Eivind Roth 2,50
         
Bryneløpet 444m - jenter 4. - 7. klasse  
Startnr       Fornavn Etternavn Tid
127   Astrid Gotuholt Log 2,18
122   Dina Wiig 2,24
110   Alva Sjøgren 2,25
137   Victoria Sørland 2,34
120   Tuva Johansen 2,39
114   Sara Ree 2,41

 

 

 

Bryneløpet

Besøkende

Vi har 51 gjester og ingen medlemmer på besøk.

Minidrett



Glemt brukernavn/passord?

Notice: Uninitialized string offset: 0 in /home/3/b/brynefriidrett/www/templates/shape5_vertex/vertex/position_layouts.php on line 252

Hovedsponsorer

Sponsorer med lenker: