Heim

Sandtangløpet 2013

Sandtangløpet ble avviklet under vinterlige forhold men god deltakelse i de yngre klasser. I senior klassen kom Karl Tunheim inn på sterke 10:16 på 3000m etter å ha løpt testløp 10km på 34-tallet på torsdag. Bilder fra løpet er her. Resultatene kommer senere.

TKS Jærcup 1 - 2013

Resultater fra TKS Jærcup på Sandnes er lagt ut HER.

 

AWAS-JC2012

TKS-JÆRCUP
Sandnes Stadion, 2.05.2013
Arrangør: Sandnes IL                                       RESULTATLISTE
________________________________________________________________________



Antall deltakere:  238
Antall starter  :  291
Poengtabell: AW-tabellen


J7-9      diverse øvelser    
Hanne Kulkarni         06  Sandnes IL               
Ida Simonsen           05  Sandnes IL               
Dina Tjessem           06  Sandnes IL               
Maren Undheim          04  Lye IL                   
Hanna Heggen           04  Sandnes IL               
Mari Vatland           04  Lye IL                   
Amalie Williamson      04  Sandnes IL               
Lena Espe              05  Sandnes IL               
Nora Salvesen Ims      06  Sandnes IL               
Martine Gule           05  Sandnes IL               
Oda Haugen Solbakk     05  Lye IL                   
Thea S Goa             06  Havørn AIL Friidr        
Elise Eikeland         05  Sandnes IL               
Frida Kro              06  Sandnes IL               
Nora Olsen Meberg      05  Sandnes IL               
Mathea Stangeland      04  Sola Friidrett           
Ingrid O Høllen        05  Frøyland IL              
Sofie T Olsborg        04  Sola Friidrett           
Edle Madland           06  Bryne FIK                
Ingrid Ingebrigtsen    06  Sandnes IL               
Camilla Kelly          04  Sandnes IL               
Eyra B Stangeland      04  Sandnes IL               
Caroline Hallberg      04  Sandnes IL               
Tina Marie Ø Liberg    05  Sandnes IL               
Emilie K Malmin        05  Lye IL                   
Elise Kulkari          04  Sandnes IL               
Isabell Aa Hovelsrud   05  Sandnes IL               
Martine B Skår         06  Sandnes IL               
Anna Nedrebø           06  Lye IL                   
Emma Kvinen            06  Sandnes IL               
Julie P Ghysels        04  Sandnes IL               
Mina Ims               06  Sandnes IL               
Julie Kvarven          06  Sandnes IL               
Maren Kro              05  Sandnes IL               
Sanna Hamre            04  Sandnes IL               
Victoria Sørland       06  Bryne FIK                
Ida Lovise Kristiansen 04  Lye IL                   
Caroline Kvalvik       04  Sandnes IL               
Marit Fevang Kaalstad  06  Sandnes IL               
Madelen O Salvesen     06  Sandnes IL               
Silje Bjåstad          06  Sandnes IL               
Mari Valen             04  Sola Friidrett           
Tiril Olsen            05  Sandnes IL               
Mari Johansen          04  Lye IL                   
Eli R Salte            07  Lye IL                   
Selma Ims              05  Sandnes IL               
Maja Svendson          06  Tananger                 
Vilde Kulkarni         06  Sandnes IL               
Sara Slettebø          05  Lye IL                   
Emma Berg              04  Sandnes IL               
Ingrid Herstad         04  Sandnes IL               
Eva Varland            06  Havørn AIL Friidr        
Helle Ween             04  Sandnes IL               
Belinda Sele Bore      06  Undheim IL               
Nora Svendsen          05  Sandnes IL               
Viktoria Skrudland     04  Lye IL                   
Elisa Maria Storflor   05  Sandnes IL               

J10      Lengde    (s50)
Tiril E Hausken            Lye IL                  2.49       
Regina O Kristoffersen     Lye IL                  3.47       
Marit Berge                Bryne FIK               3.15       
Eva Kristensen             Sandnes IL              2.35       
Renate Undheim             Lye IL                  2.40       
Maria Slettebø             Lye IL                  2.70       
Emma Nelson                Sola Friidrett          2.84       
Ida Enge                   Sandnes IL              2.72       
Malin Øiestad              Sandnes IL              3.01       
Emma Hundsbeth             Sandnes IL              2.56       
Sofie H Haugsgjerd         Sandnes IL              3.10       
Julie Sigmundstad          Sandnes IL              2.38       
Ida Tallaksen              Sandnes IL              2.69       
Marie Farbrot              Bryne FIK               2.63       
Sara Ims                   Sandnes IL              2.83       
Guro Godeset               Sandnes IL              3.03       
Lisa Whyte                 Havørn AIL Friidr       2.95       
Madeleine Skår             Sandnes IL              2.46       
Helen Kristin Törpel       Sandnes IL              2.95       
Celine Dirdal              Sandnes IL              2.40       
Janne Herredsvela          Bryne FIK               2.79       
Nora Haugen                Sandnes IL              2.51       
Ella Espe                  Sandnes IL              2.55       

J10      Diskos(0.6)    
Marte Haugland             Bryne FIK              15.59       

J11      60m HK(68/6.5)    -0.6
Sunniva Kulkarni           Sandnes IL             11.89    886
Kaja L Furland             Sandnes IL             13.39    694
Vida Fjermest-Svendsen     Sandnes IL             14.04    627
Sarah Vigre                Bryne FIK              16.06    464
Julie Herredsvela          Bryne FIK              16.85    413

J11      Lengde    (s50)
Sunniva Kulkarni           Sandnes IL              4.08    853  +0.6
Synne Osenbroch            Sandnes IL              3.65    687  +0.2
Synne Eikeland             Sandnes IL              3.60    669  +1.6
Mathilde Skretting         Bryne FIK               3.60    669  +1.2
Marte Opedal               Sandnes IL              3.44    613  +0.7
Martine Hallberg           Sandnes IL              3.42    606  +1.5
Marita Bruun Berg          Sandnes IL              3.16    520  +1.7
Ine Marie Loden Vidvei     Sandnes IL              3.08    495  +1.1
Ida Sande Goa              Havørn AIL Friidr       3.05    486  +1.1
Selma S Kaarvaag           Havørn AIL Friidr       2.93    449  +2.1
Godkjent: 2.89         +1.0
Maren Lindal               Undheim IL              2.93    449  +1.5
Anna Vagle                 Sandnes IL              2.92    446  +1.4
Julie Herredsvela          Bryne FIK               2.82    416  +0.2
Sarah Vigre                Bryne FIK               2.64    365  +2.2
Godkjent: 2.58         +1.9
Sofie Alvest. Anfinsen     Sandnes IL              2.60    353  +2.3
Godkjent: 2.39         +0.1
Isabelle Pedersen          Sandnes IL              2.56    342  +0.9

J11      Diskos(0.6)    
Hedda Hatteland            Sandnes IL              9.31    342
Anna Vagle                 Sandnes IL              7.96    279

J12      200 m    -1.4
Katrine Aske               IL Skjalg              30.22    852
Julie Undhim               Undheim IL             32.92    641
Ingrid Haga                Sandnes IL             33.27    619
Live Aareskjold Salte      Bryne FIK              33.82    588
Martine Tjåland            Undheim IL             35.67    497
Anna Gulliksen Apell       Sandnes IL             35.78    492
Anja Søraunet              Havørn AIL Friidr      39.26    368

J12      60m HK(76.2/7)    -1.4
Siri Lindanger             Sandnes IL             12.08    792
Ingvill K Austbø           Sandnes IL             13.79    599
Karianne Lindanger         Sandnes IL             14.47    539
Lena Hamre                 Sandnes IL             14.75    516

J12      Lengde    (s50)
Julie Undhim               Undheim IL              3.96    703  +1.2
Katrine Aske               IL Skjalg               3.88    676  +1.2
Siri Lindanger             Sandnes IL              3.73    626  +1.4
Ingvill K Austbø           Sandnes IL              3.50    554  +0.8
Martine Tjåland            Undheim IL              3.37    515  +1.7
Anna Gulliksen Apell       Sandnes IL              3.17    457  +0.5
Anja Søraunet              Havørn AIL Friidr       2.77    349  +1.0
Karianne Lindanger         Sandnes IL              2.76    346  +1.2

J12      Diskos(0.6)    
Live Aareskjold Salte      Bryne FIK              11.57    317

J13      200 m    
Mathilde Kristoffersen     Lye IL                 29.42    854  -0.1
Emma Lund                  Sandnes IL             29.69    827  -2.3
Victoria Aarre             Frøyland IL            30.57    750  -0.1
Liv Storhaug               Sandnes IL             31.03    713  -1.7
Johanne Kalheim            Frøyland IL            31.07    710  -0.1
Hedda Eik Sætren           Sandnes IL             31.07    710  -0.1
Stine S Jørgensen          Sandnes IL             31.66    668  -2.3
Julie Kvinen               Sandnes IL             32.95    587  -0.1
Jenny Hågensen Kolstad     Havørn AIL Friidr      33.44    560  -1.7
Jorunn Hadland             Frøyland IL            33.46    559  -1.7
Tiril Bergene Mæland       Undheim IL             35.83    451  -2.3

J13      60m HK(76.2/7)    -1.4
Anna H Vihovde             IL Skjalg              12.42    676
Tilril Undheim             Undheim IL             13.55    560

J13      Lengde    (s50)
Emma Lund                  Sandnes IL              4.29    758  +0.8
Johanne Kalheim            Frøyland IL             4.28    754  +0.7
Mathilde Kristoffersen     Lye IL                  4.22    734  +1.6
Liv Storhaug               Sandnes IL              4.14    707  +2.0
Hedda Eik Sætren           Sandnes IL              4.09    691  +1.5
Stine S Jørgensen          Sandnes IL              4.00    662  +1.5
Anna H Vihovde             IL Skjalg               3.83    609  +2.4
Godkjent: 3.72         +1.5
Julie Kvinen               Sandnes IL              3.81    603  +0.6
Jenny Hågensen Kolstad     Havørn AIL Friidr       3.47    503  +0.9
Jorunn Hadland             Frøyland IL             3.41    486  +1.9
Tilril Undheim             Undheim IL              3.37    475  +0.5
Tiril Bergene Mæland       Undheim IL              3.35    470  +0.9

J13      Diskos(0.6)    
Victoria Aarre             Frøyland IL             8.82    177

J14      Lengde    
Hanne Velund               Sandnes IL              4.39    717  +0.1
Hetti Weiss                ISS                     4.26    677  -0.9
Nina Nygård                Sandnes IL              4.23    668  +1.1
Marion Bachmann            ISS                     3.87    562  -0.2
Heather Mulvany            ISS                     3.28    407  +0.4

J14      Diskos(0.75)    
Marta Eikeland             Havørn AIL Friidr      17.55    457

J15-18      200 m    -1.1
Sara Dorthea Jensen    96  Bryne FIK              26.41    963
Målfrid Grødem         96  Lye IL                 28.68    725
Live M Grøtteland      98  Sandnes IL             29.62    720
Malin Nyfors           97  Sandnes IL             31.35    568
Veronica Hansen        98  Havørn AIL Friidr      33.98    464
Rachel Henderson       98  ISS                    37.41    343

J15-18      80m HK(76.2/8)    
Vilde Aasmo            98  Sandnes IL             13.61    842  -2.1

J15-18      Lengde    
Vilde Aasmo            98  Sandnes IL              4.51    703  -0.4
Solveig Hetland        98  Sandnes IL              3.76    494  +1.3
Rachel Henderson       98  ISS                     3.54    439  -0.4

J15-18      Lengde    
Målfrid Grødem         96  Lye IL                  4.36    603  +0.6

J15-18      Diskos(0.75)    
Veronica Hansen        98  Havørn AIL Friidr      16.47    353

Kvinner-Åpen kl      Lengde    
Marianne Skjæveland    86  Lye IL                  4.02    423  +0.3

Kvinner-Åpen kl      Diskos(1)    
Mari Kogstad Finnestad 89  IL Skjalg              36.17    600
Marianne Skjæveland    86  Lye IL                 19.10    267

G7-9      diverse øvelser    
Mathias Nedrebø        04  Lye IL                   
Gaute Aasmo            04  Sandnes IL               
Peder Skjevak          04  Undheim IL               
Magnus Vika            04  Sola Friidrett           
Kasper Lund Thorsen    06  Sandnes IL               
Joakim Brekka          05  Sandnes IL               
Magnus Johansen        05  Sandnes IL               
Daniel Bjåstad         04  Sandnes IL               
Julian Ahsam           05  Sandnes IL               
Benjamin Tjessem       06  Sandnes IL               
Einar Ramsdal Kinn     04  Sandnes IL               
Torbjøn Farbrot        06  Bryne FIK                
Endre Osenbroch        04  Sandnes IL               
Eskil Hillesund        06  Sandnes IL               
Vidar Ramsdal Kinn     06  Sandnes IL               
Mathias Vikingstad     04  Sola Friidrett           
Aksel Erga             04  Lye IL                   
Jesper Barlaug         05  Sandnes IL               
Johannes Gruner        05  Sandnes IL               
Filip Eik              04  Sandnes IL               
Henrik R Salte         04  Lye IL                   
Jone Risa              05  Undheim IL               
Håvard Haugen          05  Sandnes IL               
Arnold Skretting       05  Bryne FIK                
Thomas Fevang Kaalstad 04  Sandnes IL               
Jørgen Netland         05  Lye IL                   
Magnus Helgeland       04  Bryne FIK                
Dennis Hillesund       04  Sandnes IL               
Sondre Aasmo           04  Sandnes IL               
Sondre Harestad        04  Lye IL                   
Elias Undheim          06  Lye IL                   
Marius Stensland       04  Lye IL                   
Dennis Undheim         06  Bryne FIK                
Sannan Inayat          06  Sandnes IL               
Tobias Tjessem         04  Sandnes IL               
Jonas Netland          06  Lye IL                   
Kasper Sævland         04  Sola Friidrett           
Tomas Lindland Furland 04  Sandnes IL               
Stinus Risa            05  Undheim IL               
Tarje Skjevrak         07  Undheim IL               
Ulrik Tvedt            06  Sandnes IL               
Heine Andreas Undheim  04  Lye IL                   

G10      60m HK(68/6.5)    -1.2
Even U Serigstad           Bryne FIK                DNS       
Sander Undheim             Bryne FIK                DNS       
Fredrik Håberg             Sandnes IL             14.55       
Sebastian Eik Sætren       Sandnes IL             14.49       

G10      Høyde    
Nikolai Tvedt              Sandnes IL              1.00       
Martin Aske                IL Skjalg               1.05       

G10      Diskos(0.6)    
Fredrik Håberg             Sandnes IL              9.31       
Nikolai Tvedt              Sandnes IL              9.00       

G11      60m HK(68/6.5)    -1.2
Jon Obrestad Salte         Varhaug IL             12.09    811
Mats Rettedal              Sandnes IL             12.79    722
Kristoffer Hausken         Lye IL                 15.22    493
Alvar Guddingsmo           Sola Friidrett         15.79    453

G11      Høyde    
Vegard Valen               Sola Friidrett          1.20    678
Robert Sheath              Havørn AIL Friidr       1.20    678
Lars M S Wespestad         Bryne FIK               1.20    678
Jonas Bergar Skåden        Havørn AIL Friidr       1.20    678
Kiran Vågen                Sola Friidrett          1.10    555
Johan Nedreaas             Sandnes IL              1.10    555
Oskar Langeland Larsen     Havørn AIL Friidr       1.10    555
Christoffer A Slettebø     Bryne FIK               1.05    498
Lars Magne Stangeland      Sandnes IL              0.95    395
Lars Kristian Heskje       Bryne FIK               0.95    395

G11      Diskos(0.6)    
Vebjørn Salte Håland       Frøyland IL            13.17    430
Lars Kristian Heskje       Bryne FIK              11.36    357
Vegard Valen               Sola Friidrett         10.52    323
Alvar Guddingsmo           Sola Friidrett          9.62    288

G12      200 m    1.8
Alexander E Berg           Sola Friidrett         32.48    594
Gorm Godeset               Sandnes IL             32.80    576
Sivert Eidsvåg             Sandnes IL             32.90    570
Clemens Sundby Øxnevad     Sandnes IL             33.87    520

G12      60m HK(76.2/7)    -1.4
Andreas Harestad           Lye IL                 17.02    337
Oskar Matre                IL Skjalg                DNS       

G12      Høyde    
Sivert Eidsvåg             Sandnes IL              1.15    517
Amund Birkenes             Havørn AIL Friidr       1.10    467
Fredrik Waldow Bjordal     Havørn AIL Friidr       1.00    374
Clemens Sundby Øxnevad     Sandnes IL              1.00    374

G12      Diskos(0.75)    
Fredrik Waldow Bjordal     Havørn AIL Friidr      12.77    331
Amund Birkenes             Havørn AIL Friidr      11.03    273

G13      200 m    
Fredrik Selliken           Sandnes IL             27.67    885  -0.9
Jakob Ingebrigtsen         Sandnes IL             27.91    859  -0.9
Mathias Sandvik            Sola Friidrett         31.25    591  -0.9
Magnus Nordahl             Frøyland IL            31.28    589  -0.2
Fredrik Tjemsland          Sandnes IL             31.92    552  -0.9
Lukas Holden               Sola Friidrett         31.96    550  -0.2
Erlend Rovik Bråstein      Sandnes IL             32.22    536  -0.2
Johannes Øen Herstad       Sandnes IL             32.44    525  -0.2
Phillip F Willassen        Sandnes IL             33.22    487  -0.9
Ole Daniel Stangeland      Sola Friidrett         34.21    444  -0.2
Matz Paulsen               Frøyland IL            34.82    420  -0.2

G13      Høyde    
Lukas Holden               Sola Friidrett          1.25    549
Oscar Alm Harestad         IL Skjalg               1.20    499

G13      Diskos(0.75)    
Fredrik Selliken           Sandnes IL             21.72    469
Johannes Øen Herstad       Sandnes IL             15.19    298
Tron Olav B Kleppa         Frøyland IL            12.96    241
Magnus Nordahl             Frøyland IL            12.11    220

G14      200 m    -1.4
Ben Neil                   ISS                    27.15    823
Kristoffer Harestad        Lye IL                 27.56    782
Håkon Guddingsmo           Sola Friidrett         30.46    564
Jens-Olav Ø Hausken        Sola Friidrett         33.40    422
Øystein Falkeid            Sola Friidrett         33.97    401
Aksel Søraunet             Havørn AIL Friidr      42.93    184

G14      Høyde    
Kristoffer Harestad        Lye IL                  1.35    562
Ben Neil                   ISS                     1.15    388

G14      Diskos(1)    
Øystein Falkeid            Sola Friidrett         13.21    208
Aksel Søraunet             Havørn AIL Friidr      11.21    164
Jens-Olav Ø Hausken        Sola Friidrett          7.79     91

G15-18      200 m    
Jon Erik Nesse         95  Bryne FIK              23.15    990  -0.3
Henrik Skulevold       98  Sandnes IL             24.49   1022  -0.3
Chritopher R Fardan    95  Sandnes IL             24.54    807  -0.3
Vegard Undheim         97  Undheim IL             25.53    811  -0.3
Håvard Skailand        98  Bryne FIK              26.24    802  -1.0
Kristian Vold          98  Havørn AIL Friidr      28.30    625  -1.0
Martin Bjordal         98  Havørn AIL Friidr      29.02    576  -1.0
Leif Terje R Elstad    98  Havørn AIL Friidr      31.18    460  -1.0

G15-18      Høyde    
Kristian Vold          98  Havørn AIL Friidr       1.40    544
Martin Bjordal         98  Havørn AIL Friidr       1.40    544
Leif Terje R Elstad    98  Havørn AIL Friidr       1.35    500

G15-18      Stav    
Vegard Undheim         97  Undheim IL           Deltatt       

Påmelding

Påmelding til stevner gjøres via MinIdrett.no. For å benytte Minidrett for første gang benytt denne bruksanvisningen her. Dersom du har problemer med å logge på kontakter du din oppmann som vil hjelpe deg med å få registrert deg skikkelig.

Mailekene 2013

Her er innbydelsen til Mailekene i Haugesund søndag 19 og mandag 20 mai. Neste uke sender vi ut invitasjon til de deltakerne som vil bli med til Haugesund.

KM til helga

KM arrangeres til helga i Sandnes og Eigersund. Bryne utøverane er i god form og me har følgande påmeldingar:

Sandnes Senior/Veteran: Jon Erik Nesse 400m, Elsa Djuve Jerstad 400m, Sara Dorthea Jensen 400m. 

Les mer: KM til helga

Mailekene 2013 Resultater

Mailekene i Haugesund ble gjennomført i helgen og BFIK fikk flere gode resultater. Oversikt over Bryne sine deltakere under. Alle resultatene er HER.

 

 

Les mer: Mailekene 2013 Resultater

Påmeldingsfrist TKS Jærcup Bryne i morgen

Husk påmeldingsfristen til TKS Jærcup i morgen. Detaljer finner dere HER.

Underkategorier

Bryneløpet

Besøkende

Vi har 208 gjester og ingen medlemmer på besøk.

Minidrett



Glemt brukernavn/passord?

Notice: Uninitialized string offset: 0 in /home/3/b/brynefriidrett/www/templates/shape5_vertex/vertex/position_layouts.php on line 252

Hovedsponsorer

Sponsorer med lenker: